top of page
DVDs

Hunter Series is a brand that has been retailing IT and Gaming products since 2017, offering technological solutions to customers with its innovative merchandising approach and advanced web store features.

our vision
To be the biggest IT and Gaming retailer by adopting the principle of sustainable customer satisfaction in the Turkish market.

Our Mission
Keeping our product range for different IT and Gaming needs up to date and bringing them together with the consumer.

Our Goals
- Sustainable customer satisfaction
- Accessible price policy
- Happy employee
- Solution-oriented approach to problems
- Fast shipping process
- Being the first choice when technology is needed
- To be Turkey's largest and most recommended IT and Gaming retailer
Hunter Series continues to always keep itself up to date and apply innovative solutions to achieve its goals.

Thank you, our valued visitors, for choosing Hunter Series.

  • İade Politikamız
    Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı olarak iletmenizdir. İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Hunter Series tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Genel İade Koşulları İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir. Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için iletişim formunu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Teslimat Şartları
    Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda olan ürünler saat 16 ya kadar aynı gün içinde kargoya verilir. Saat 16 dan sonraki siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Sitemizden kredi kartına taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi Tüm siparişleriniz güvenli paketlerdedir. Ürünlerinizi kargo görevlisi yanında kontrol ederek teslim almalısınız. Siparişinizde eksik veya hasar gören ürün var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız.
bottom of page